DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 9 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13764
Title: Побудова періодичних розв’язків сингулярно збурених систем диференціальних рівнянь із змінним запізненням аргументу та виродженням
Authors: Шатковська, Катерина Валеріївна
Issue Date: 2008
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Шатковська, К. В. Побудова періодичних розв’язків сингулярно збурених систем диференціальних рівнянь із змінним запізненням аргументу та виродженням / К. В. Шатковська // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2008. - Вип. 9. - С. 39-47.
Abstract: Для лінійної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь з тотожно виродженою матрицею при похідних та малим змінним запізненням аргументу побудовано асимптотику періодичного розв’язку. Досліджено "нерезонансний" і "резонансний" випадки.
The asymptotic of the periodic solution for the linear singularly perturbed system of the differential equations with degenerated matrix near the derivatives and the small variable delay of the argument is constructed. The ”nonresonance” and "resonance” cases are investigated.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13764
Appears in Collections:Випуск 9

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
shatkovska39-47.pdfОсновна стаття194.83 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.