DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 9 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13761
Title: Фрактальна розмірність графіків неперервних канторівських проекторів
Authors: Панасенко, Олексій Борисович
Issue Date: 2008
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Панасенко, О. Б. Фрактальна розмірність графіків неперервних канторівських проекторів / О. Б. Панасенко // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2008. - Вип. 9. - С. 104-111.
Abstract: Неперервні канторівські проектори — це специфічний клас неперервних ніде не диференційовних функцій, що був введений у розгляд в роботах [1, 2]. Дана стаття присвячена обчисленню фрактальної клітинкової розмірності їх графіків.
Continuous Cantor projectors are a specific class of continuous nowhere differentiable functions that was considered in [1, 2]. This paper is devoted to the calculation of box-counting dimension of its graphs.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13761
Appears in Collections:Випуск 9

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
panasenko104-111.pdfОсновна стаття216.92 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.