DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 9 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13760
Title: Поведінка модуля характеристичної функції випадкової величини з незалежними s-адичними цифрами на нескінченності
Authors: Гончаренко, Яніна Володимирівна
Микитюк, Інна Олексіївна
Issue Date: 2008
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Гончаренко, Я. В. Поведінка модуля характеристичної функції випадкової величини з незалежними s-адичними цифрами на нескінченності / Я. В. Гончаренко, І. О. Микитюк // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2008. - Вип. 9. - С. 121-127.
Abstract: Досліджено поведінку модуля характеристичної функції розподілу випадкової величини з незалежними s-адичними (s=3) цифрами на нескінченності. Знайдено умови, при яких модуль характеристичної функції рівний нулю.
We investigate the asymptotic behavior of the absolute value of the characteristic function of random variable with independent s-adic (s = 3) symbols at infinity.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13760
Appears in Collections:Випуск 9

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Mykytyuk121-127.pdfОсновна стаття204.32 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.