DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 9 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13759
Title: Інваріантні точки одного неперервного недиференційовного відображення
Authors: Котова, Ольга Володимирівна
Issue Date: 2008
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Котова, О. В. Інваріантні точки одного неперервного недиференційовного відображення / О. В. Котова // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2008. - Вип. 9. - С. 161-170.
Abstract: В даній роботі доводиться існування трійково-раціональних та трійково-ірраціональних інваріантних точок однієї неперервної ніде не диференційовної з фрактальними рівнями функції, яка формально просто задається за допомогою трійкового зображення аргумента і двійкового зображення своїх значень. Вказано алгоритм їх знаходження.
In this paper we consider one continuous nowhere differentiable function with fractal level sets. This function has a simple definition by means of ternary representation of argument and binary representation of value of function. We prove that this function has ternary-rational and ternary-irrational fixed points and propose the algorithm for finding these fixed points.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13759
Appears in Collections:Випуск 9

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
kotova161-170.pdfОсновна стаття205.26 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.