DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 9 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13758
Title: Деякі функціональні співвідношення, які задовольняє сингулярна функція Салема
Authors: Калашніков, Андрій Вячеславович
Issue Date: 2008
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Калашніков, А. В. Деякі функціональні співвідношення, які задовольняє сингулярна функція Салема / А. В. Калашніков // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2008. - Вип. 9. - С. 192-199.
Abstract: Досліджуються самоафінні властивості строго зростаючої сингулярної функції, яка є функцією розподілу випадкової величини з незалежними однаково розподіленими двійковими цифрами.
Research the self-affine properties of strictly increasing singular function which is a function of distributing random values with independent identically distributed of binary digit.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13758
Appears in Collections:Випуск 9

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
kalashnikov192-199.pdfОсновна стаття203.31 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.