DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 9 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13730
Title: Про метричну теорію розкладів Остроградського 2-го виду
Authors: Працьовита, Ірина Миколаївна
Торбін, Григорій Мирославович
Issue Date: 2008
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Працьовита, І. М. Про метричну теорію розкладів Остроградського 2-го виду / І. М. Працьовита, Г. М. Торбін // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2008. - Вип. 9. - С. 148-160.
Abstract: В роботі розвивається метрична теорія розкладів Остроградського 2-го виду та здійснюється порівняння даної теорії з відповідними метричними теоріями ланцюгових дробів та розкладів Остроградського-Пірса. Основна увага приділена метричним властивостям спеціальних множин канторівського типу, що складаються з дійсних чисел, на різницеві розклади Остроградського 2-виду яких накладено додаткові обмеження.
We develop metric theory of the second Ostrogradsky expansion and compare this theory with the corresponding metric theory of continued fraction expansion and the Ostrogradsky-Pierce expansion. The main attention is paid to the metric properties of special Cantor-type sets consisting of real numbers whose second Ostrogradsky expansions are under special restrictions.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13730
Appears in Collections:Випуск 9

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
pratsiovyta148-160.pdf233.71 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.