DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет педагогіки та психології » Наукові праці Факультету педагогіки та психології »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/10598
Title: Дошкільна освіта і глобалізація
Authors: Луценко, Ірина Олексіївна
Keywords: Дошкільна освіта
глобалізація
Національно-патріотичне виховання
Issue Date: Mar-2016
Publisher: Вид-во "Світич"
Citation: Луценко, Ірина Олексіївна. Дошкільна освіта і глобалізація / І. Луценко // Дошкільне виховання : Щомісячний науково-методичний журнал для педагогів і батьків Міністерства освіти і науки України. - 2016. - N 3. - С. 2-5.
Abstract: Сьогодні перед українською освітою постали два, на перший погляд, протилежні завдання - розбудова вітчизняної освітньої системи з пріоритетом національно-патріотичного виховання та інтеграція в європейський і світовий освітній простір. В поданій статті відповіді на запитання: як забезпечити рівновагу між глобалізаційними процесами об'єднання культур і утвердженням національного? Як виховувати щирого патріота й водночас громадянина світу? Які завдання стоять безпосередньо перед вихователями дітей дошкільного віку?
Description: Виклики глобалізації як чинник розвитку національної освіти. Глобалізаційна спрямованість виховання. Українська ментальність та завдання національного виховання.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/10598
Appears in Collections:Наукові праці Факультету педагогіки та психології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Lutsenko_Iryna.pdfОсновна стаття8.77 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.