DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет політології та права » Наукові праці Факультету політології та права »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/10261
Title: Моніторинг якості освіти як чинник формування ефективної державної кадрової політики України з підготовки працівників для системи вищої освіти
Authors: Бобрицька, Валентина Іванівна
Keywords: моніторинг в освіті
моніторинг якості освіти
забезпечення якості вищої освіти
державна кадрова політика
наукові працівники
науково-педагогічні працівники
педагогічні працівники
система вищої освіти
Issue Date: 1-Jan-2015
Citation: Бобрицька В.І. Моніторинг якості освіти як чинник формування ефективної державної кадрової політики України з підготовки працівників для системи вищої освіти / В.І. Бобрицька // Теорія і практика навчання і виховання. Серія 17. – 2015. – Вип. 26. – С. 41- 49.
Abstract: У статті обґрунтовано можливості застосування моніторингових досліджень як чинника формування ефективної кадрової політики України у сфері підготовки педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників; на основі інформації про якість вищої освіти, об’єктивних даних щодо динаміки і стану підготовки фахівців з вищою освітою схарактеризовано тенденції формування державної кадрової політики України, визначено умови ефективної її реалізації з урахуванням актуальних суспільних викликів.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/10261
Appears in Collections:Наукові праці Факультету політології та права

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Стаття_Бобрицька_3_2015.PDFОсновна стаття447.94 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.