DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет політології та права » Наукові праці Факультету політології та права »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/10259
Title: Європейські виміри державної кадрової політики України у підготовці працівників для системи освіти
Authors: Бобрицька, Валентина Іванівна
Keywords: державна кадрова політика України
європейський освітній і науковий простори
підготовка працівників для системи освіти
Issue Date: 1-Jan-2015
Publisher: Вид-во Нац. авіац. ун-ту «НАК-друк»
Citation: Бобрицька В.І. Європейські виміри державної кадрової політики України у підготовці працівників для системи освіти / В.І. Бобрицька // Вісник Національного авіаційного університету. Серія Педагогіка. Психологія. – К.: Вид-во Нац. авіац. ун-ту «НАК-друк», 2015. – Вип. 1(6). – С. 30-35.
Abstract: У статті визначено законодавче, теоретичне й практичне підґрунтя у здійсненні державної кадрової політики України з урахуванням сучасних викликів, що пов’язані з інтеграцією національної системи освіти до європейського освітнього і наукового просторів; надано тлумачення поняття «державна кадрова політика України у сфері освіти» як сукупності принципів, способів дій державних органів управління освітою з організації людських ресурсів галузі на основі формування, підтримки і розвитку освітніх цінностей та ідеалів, норм, правил, процедур, здатних забезпечити цілісність та стійкість розвитку системи освіти у відповідності з державними цільовими установками; схарактеризовано стан кадрового забезпечення системи освіти на основі сучасних моніторингових досліджень з досліджуваного питання; виокремлено підходи, які забезпечать європейський вимір у формуванні державної кадрової політики України у підготовці працівників для системи освіти.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/10259
Appears in Collections:Наукові праці Факультету політології та права

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Бобрицька_стаття_2_2015.PDFОсновна стаття404.39 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.