Digital Repository
Dragomanov
Ukrainian State University

Фрактальна розмірність графіків неперервних канторівських проекторів

ISSN: 2310-8290

Show simple item record

dc.contributor.author Панасенко, Олексій Борисович
dc.date.accessioned 2017-05-03T07:33:07Z
dc.date.available 2017-05-03T07:33:07Z
dc.date.issued 2008
dc.identifier.citation Панасенко, О. Б. Фрактальна розмірність графіків неперервних канторівських проекторів / О. Б. Панасенко // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2008. - Вип. 9. - С. 104-111. ua
dc.identifier.uri http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13761
dc.description.abstract Неперервні канторівські проектори — це специфічний клас неперервних ніде не диференційовних функцій, що був введений у розгляд в роботах [1, 2]. Дана стаття присвячена обчисленню фрактальної клітинкової розмірності їх графіків. ua
dc.description.abstract Continuous Cantor projectors are a specific class of continuous nowhere differentiable functions that was considered in [1, 2]. This paper is devoted to the calculation of box-counting dimension of its graphs. ua
dc.language.iso uk ua
dc.publisher Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова ua
dc.subject.classification 517.51 ua
dc.title Фрактальна розмірність графіків неперервних канторівських проекторів ua
dc.type Article ua


Files in this item

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record

Search DSpace


Browse

My Account

Statistics