DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 05. Педагогічні науки: реалії та перспективи »

Випуск 34 : [38] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 38 of 38
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Проектування цілей і змісту підсумкового повторення курсу алгебри і початків аналізу в 11 класі у контексті компетентнісного підходу до навчанняНелін, Є. П.
2012Чинники здорового способу життя сучасної молодіПавлов, Ю. О.
2012Методологічні засади фізико-математичної підготовки старшокласників до навчання в технічному університетіМуранова, Н. П.
2012Організація самостійної науково-дослідницької роботи учнів з астрономії на основі даних мережі інтернетМислінчук, В. О.; Семещук, І. Л.
2012Якість викладання фізики іноземним студентам довузівської підготовки як соціокультурний пріоритетСередняк, М. М.
2012Особливості формування пізнавальної активності в учнів із затримкою психічного розвитку на уроках фізикиСиротюк, В. Д.
2012Роль предметної математичної компетентності у формуванні професійних компетентностей студентів економічних спеціальностейБас, С. В.
2012Формування ключових компетентностей під час розв'язування задач на уроках фізики основної школиМендерецький, В. В.; Шуліка, В. С.; Дмитрук, С. І.
2012Синергетика і астрофізикаКузьменков, С. Г.; Верестюк, В. П.
2012Професійна спрямованість у викладанні природничо-математичних дисциплін як засіб розвитку особистості спеціаліста у вузах морського профілюЛисенко, В. І.
2012Зворотний зв'язок як метод модернізації засобів та технологій навчання фізикиМєняйлов, С. М.; Бовтрук, А. Г.; Бузько, В. Л.
2012Освітня парадигма як фундамент у методичній підготовці майбутніх вчителів біологіїЛогвіна-Бик, Т. А.
2012Концептуальні відмінності у підготовці педагогічних кадрів в умовах традиційного та особистісно-орієнтованого навчанняКучменко, О. М.
2012Метричний підхід до вивчення окремих властивостей функційКузьмич, В. І.
2012Мініатюрні багатофункціональні дослідницькі установки для проведення фронтальних лабораторних робіт з фізикиЗдещин, В. М.; Кадченко, В. М.; Коновал, О. А.; Ржепецький, В. П.
2012Історико-методологічний аналіз освітніх моделей реалізації єдності теорії та практики шкільного курсу фізики (період до 1917 року)Гуляєва, Л. В.
2012Розвиток емпатійної культури молодших школярів засобами декоративно-ужиткового мистецтваГризоглазова, А.
2012Вплив інтерактивного комп'ютерного навчання на формування комунікативних умінь студентів філологічних факультетівАндреєв, Д. Я.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 38 of 38