DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет соціально-економічної освіти та управління » Навчальні видання Факультету соціально-економічної освіти та управління »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/7436
Title: Акціонерна власність в умовах України: навчально-методичні матеріали до спецкурсу «Власність і економічна влада»
Authors: Бицюра, Юрій Васильович
Keywords: власність
акціонерна власність
Issue Date: 23-Jun-2015
Citation: Бицюра Ю. В. Акціонерна власність в умовах України: навчально-методичні матеріали до спецкурсу «Власність і економічна влада» / Ю. В. Бицюра. – К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2012. – 18 с.
Abstract: Навчально-методичний посібник «Акціонерна власність в умовах України» призначений для студентів напряму підготовки «Економічна теорія», які вивчають спецкурс «Власність і економічна влада». Він містить вступ, основні теоретичні положення з проблеми акціонерної власності, аналіз даних щодо наслідків господарської діяльності акціонерних товариств в Україні, питання для обговорення та самостійної роботи студентів, тематику рефератів, список рекомендованих джерел інформації. Збірник навчально-методичних матеріалів покликаний полегшити і зробити ґрунтовнішою підготовку студентів до занять зі спецкурсу «Власність і економічна влада».
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/7436
Appears in Collections:Навчальні видання Факультету соціально-економічної освіти та управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
stock ownership.pdf208.34 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.