DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) »

Випуск 3К (45) : [51] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 51
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Принципи спортивного тренування учнів-спортсменів засобами фізичних вправ із легкої атлетикиОмельяненко, О.В.
2014Епідемія розвитку хронічних неінфекційних захворювань – передумова розвитку донозологічної діагностики населення в УкраїніОмельченко, Т.Г.
2014Використання елементів музичної ритміки у процесі фізичної реабілітації студентів спеціальної медичної групи із захворюванням на вегето–судинну дистонію за змішаним типомОльховик, А.В.
2014Динаміка антропометричних та функціональних показників розвитку юнаків (17−22 років) як наслідок навчання у вищій освітній школіОльховий, О.М.
2014Методика викладання баскетболу на заняттях з фізичного виховання студентів вищих навчальних закладівОдайник, В.В.
2014Педагогические критерии анализа и методики совершенствования психологических особенностей кикбоксеровНоско, Н.А.; Архипов, А.А.
2014Вплив музичного супроводу на покращення ефективності занять зі спортивних видів єдиноборствНовопашен, С.С.
2014Особистісні прояви схильності до стресу в системі формування компетенцій майбутніх фахівцівНовицький, Ю.В.
2014Аналіз пристосувальних реакцій зовнішнього дихання в хлопчиків 6 років з різними рівнями властивостей нервових процесівНєворова, О.В.
2014Мотив досягнення та деякі теоретичні й методичні аспекти його формування в підлітків засобами фізичної культуриНечипоренко, Д.Л.
2014Фізична підготовленість студентів що займаються боксом в процесі фізичного вихованняНазимок, В.В.
2014Деякі чинники формування готовності майбутніх тренерів-викладачів до роботи у дитячо-юнацьких спортивних школах із плаванняНазаренко, В.В.
2014Мотиваційно-ціннісне ставлення студентів до навчання, фізичного виховання і здорового способу життяМунтян, В.С.
2014Зсуви пульсу та артеріального тиску у студентів з артеріальною гіпертензією під час тестування на велоергометріМихалюк, Є.Л.; Малахова, С.М.
2014Активізація пізнавальної діяльності майбутніх учителів фізичної культури засобами функціональної музикиМельнік, А.О.
2014Сенсомоторні реакції на вербальні стимули у здорових осіб молодого віку залежно від функціонального стану вегетативної нервової системиМелега, К.П.; Глеба, Л.А.; Фекета, В.П.
2014Громадська та державна складові регулювання якості підготовки фахівців фізичного виховання і спорту у Сполучених Штатах АмерикиМединський, С.В.
2014Визначення ефективності навчання фізичних вправ студентів внз на основі впровадження запропонованої навчальної програми “Фізичне виховання засобами оздоровчої гімнастики”Медведєва, І.М.; Павленко, Т.В.
2014Ефективність тренувального процесу та змагальної діяльності у пауерліфтингуМартинов, Ю.О.
2014Мотивація студентів педагогічних спеціальностей до занять фізичними вправами в природному середовищіМаринчук, В.В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 51