DSpace at library NPU Dragomanova » Наукові записки » Випуск 93 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/5019
Title: Математичні помилки як об'єкт наукових досліджень
Authors: Благодир, Л. А.
Швець, В. О.
Keywords: аналіз
математичні помилки
анализ
математические ошибки
analisis
mathematical errors
Issue Date: 2011
Publisher: НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Благодир, Л. А. Математичні помилки як об'єкт наукових досліджень [Текст] / Л. А. Благодир, В. О. Швець // Наукові записки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія: Педагогічні та історичні науки / М-во освіти і науки України, Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. - К. : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2011. - Вип. 93. - С. 19-28.
Abstract: У статті здійснено теоретичний аналіз науково-педагогічної та психологічної літератури, присвяченої вивченню математичних помилок учнів.
В статье осуществлен теоретический анализ научно-педагогической и психологической литературы, посвященной изучению математических ошибок учеников.
The article carried a theoretical analysis of scientific, educational and psychological literature devoted to the study of mathematical mistakes students.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/5019
Appears in Collections:Випуск 93

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
BLAGODYR SHVETS.pdf102.45 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.