DSpace at library NPU Dragomanova » Єдність навчання і наукових досліджень - головний принцип університету » 2012 рік »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/4872
Title: Нормальні властивості s-кового зображення дійсного числа в термінах асимптотичного середнього значення цифр
Authors: Працьовитий, М.В.
Климчук, С.О.
Keywords: тополого-метричні властивості
фрактальні властивості
множина дійсних чисел
s-адичне зображеннь дійсного числа
topological and metric properties
fractal properties
set of real numbers
s-adic representation of real number
Issue Date: 2013
Publisher: Видавництво НПУ ім. М.П. Драгоманова
Citation: Працьовитий М.В., Климчук С.О. Нормальні властивості s-кового зображення дійсного числа в термінах асимптотичного середнього значення цифр / М.В. Працьовитий, С.О. Климчук // Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету : збірник наукових праць звітно-наукової конференції викладачів університету за 2012 рік, 9-10 лютого 2013 року / укл. Г. І. Волинка, О. В. Уваркіна, О. П. Ємельянова. – К. : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2013. – С. 229-231
Abstract: Вивчаються тополого-метричні і фрактальні властивості множини дійсних чисел відрізка [0;1] в термінах асимптотичного середнього значення цифр. Зокрема, нормальні властивості s-адичних зображеннь дійсного числа.
We study topological, metric and fractal properties of a set of real numbers from [0;1] in terms of asymptotic mean of digits. Namely, normal properties of s-adic representation of real number.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/4872
Appears in Collections:2012 рік

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Pratsovityy_Klymchuk.pdf257.83 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.