DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет спеціальної та інклюзивної освіти » Наукові праці Факультету спеціальної та інклюзивної освіти »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/32887
Title: Корекційна спрямованість інноваційних технологій на уроках української літератури у роботі з дітьми з інтелектуальними порушеннями.
Authors: Кравець, Ніна Павлівна
Папіна, Юлія Олегівна
Keywords: діти з інтелектуальними порушеннями
інноваційні технології
урок української літератури
корекція
Issue Date: 25-Nov-2020
Publisher: Вид-во СумДПУ імені А. С. Макаренка
Citation: Кавець Н. П. Корекційна спрямованість інноваційних технологій на уроках української літератури у роботі з дітьми з інтелектуальними порушеннями / Н. П. Кравець, Ю. О. Папіна // Корекційно-реабілітаційна діяльність : стратегії розвитку у національному та світовому вимірі : матеріали VI Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції (25 листопада 2020 року, м. Суми) : присвячена 15-річчю заснування кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. – Суми : Вид-во СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2020. - С. 196-200.
Abstract: У роботі розкрито доцільність застосування інноваційних технологій на уроках української літератури у роботі з учнями з інтелектуальними порушеннями. Завдяки інноваційним технологіям забезпечується активна участь у навчальному процесі всіх учнів класу, підвищується ефективність корекційного процесу, відбувається корекція притаманних дітям порушень.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/32887
Appears in Collections:Наукові праці Факультету спеціальної та інклюзивної освіти

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Kravets_Papina.pdfОсновна стаття803.66 kBAdobe PDFView/Open
tytul.pdf1.27 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.