DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 17 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/32835
Title: Q*∞-зображення дійсних чисел, визначені двічі стохастичними матрицями і множини з ними пов’язані
Authors: Маркітан, Вікторія Петрівна
Працьовитий, Микола Вікторович
Keywords: дробова частина дійсного числа
Q*∞-зображення
нескінченні двічі стохастичні матриці
циліндричні множини
міра Лебега
the fractional part of a real number
Q*∞-representation
infinite doublystochastic matrices
cylinder sets
Lebesgue measure
Issue Date: 2015
Publisher: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова
Citation: Маркітан, В. П. Q*∞-зображення дійсних чисел, визначені двічі стохастичними матрицями і множини з ними пов’язані / В. П. Маркітан, М. В. Працьовитий // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1 : Фізико-математичні науки : зб. наукових праць. – Київ : Видавництво НПУ імені М. П. Драгоманова, 2015. – Випуск 17. – С. 36-43.
Abstract: В статті вивчається Q*∞-зображення дробової частини дійсного числа, що є кодуванням дійсних чисел з нескінченним алфавітом за умови визначення його двічі стохастичною матрицею, породженою одним параметром. Досліджуються типолого-метричні властивості множин дійсних чисел з обмеженими на використання символів у Q*∞-зображенні числа.
Considered in the article is the Q*∞-representation of the fractional part of a real number, which is a number coding with infinite alphabet under condition that it is deterimed by doubly-stochastic matrix depending on one parameter. Topological, metric properties of real number sets with restriction on using symbols in the Q*∞-representation are investigated.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/32835
Appears in Collections:Випуск 17

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Markitan_36-43.pdfосновна стаття298.84 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.