DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 03. Фізика і математика у вищій і середній школі » Випуск 9 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/2973
Title: Деякі аспекти застосування методу найменших квадратів при розв`язанні задач економічного змісту
Authors: Сушко, О. С.
Keywords: звичайний метод найменших квадратів
узагальнений метод найменших квадратів
зважений метод найменших квадратів
гетероскедастичність
ordinary least squares method
generalized least squares method
weighted least squares method
heteroscedasticity
Issue Date: 2012
Publisher: Видавництво НПУ імені М. П. Драгоманова
Citation: Сушко, О. С. Деякі аспекти застосування методу найменших квадратів при розв`язанні задач економічного змісту / О. С. Сушко // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 3 : Фізика і математика у вищій і середній школі : зб. наук. праць. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2012. – Вип. 9. – С. 108-120.
Abstract: У даній статті розглядаються умови порушення передумов використання звичайного методу найменших квадратів та можливості використання узагальненого методу найменших квадратів для отримання більш достовірних результатів. Розкривається суть гетероскедастичності та зваженого методу найменших квадратів.
This article focuses on the conditions of use violation preconditions ordinary least squares and the possibility of using a generalized least squares method to obtain more reliable results. Disclosed the nature of heteroscedasticity and the weighted least squares method.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/2973
Appears in Collections:Випуск 9

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Sushko.pdf1.81 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.