DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет соціально-економічної освіти та управління » Наукові праці Факультету соціально-економічної освіти та управління »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/21005
Title: Проблеми та перспективи розвитку Європейського союзу як економічного утворення Західної Європи
Authors: Ряполова, Ганна Володимирівна
Петришина, Наталія Валеріївна
Keywords: світове господарство
європейська інтеграція
євроінтеграційна стратегія України
торгові відносини
рівень міграції
референдум
Issue Date: 2017
Publisher: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова
Citation: Ряполова, Г. В. Проблеми та перспективи розвитку Європейського союзу як економічного утворення Західної Європи / Г. В. Ряполова, Н. В. Петришина // Освіта і наука − 2017 : матеріали звітно-наукової конференції студентів, 3-7 квітня 2017 року. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2017. – С. 375-376.
Abstract: Відзначено, що Європейський Союз є одним із трьох найбільших центрів світового господарства в «Тріаді» - Європи, Північної Америки та Південно-Східної Азії, головним завданням яких є формування основних тенденцій розвитку світової економіки. Виокремлено такі основні економічні проблеми Європейського Союзу на сучасному розвитку як: вирішення економічних питань тих країн, які безпосередньо мали торгові відносини з Британією, тобто експортували та імпортували значну частину продукції; проблема міграції населення з країни та в неї, адже саме високий рівень міграції до Британії через інші країни Єврозони був однією з тих проблем, яка змусила Британію переглянути членство; зміни в структурі Центрального банку з урахуванням виключення Британії з економічної зони та ін.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/21005
Appears in Collections:Наукові праці Факультету соціально-економічної освіти та управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Krasman N.V. Ryapolova 2017.pdfТези2.83 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.