DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Наукова бібліотека » Бібліографічні покажчики »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/19381
Title: Драгоманов-філософ : бібліографічний покажчик
Issue Date: 2018
Publisher: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова
Citation: Драгоманов-філософ : бібліографічний покажчик / М-во освіти і науки України ; Нац. пед. ун-т імені М. П. Драгоманова ; Наукова бібліотека ; відповід. за Вип. Л. В. Савенкова ; упоряд. Н. І. Тарасова, наук. ред. Ю. І. Левченко. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2018. – 139 с., портрет.
Abstract: Бібліографічний покажчик підготовлено до 177-річчя від дня народження Михайла Петровича Драгоманова. У покажчику зібрані праці Михайла Драгоманова з різних галузей знань і подій, духовного й політичного життя, його філософські думки з розвитку суспільства і мислення, його ціннісне ставлення до дійсності, а також коментуючи матеріали про формування і розвиток його світогляду. Виділені дисертаційні дослідження про наукову творчість М. П. Драгоманова з філософських питань. В роботі використані матеріали бібліографічних покажчиків ”Спис праць М. Драгоманова”, укладений М. Павликом, “М. П. Драгоманов і Галичина” (укл. М. Гордій, Г. Домбровська, Т. Романченко), “М. П. Драгоманов: 1861–2011 рр. (укл. М. О. Мороз, В. А. Короткий, І. І. Тіщенко та ін.), каталогів і картотек Наукової бібліотеки, інші інформаційні та бібліографічні ресурси країни, а також дослідження вчених університету, матеріали, надруковані у виданнях Драгоманівських читань і наукових часописів та збірників університету.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/19381
Appears in Collections:Бібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Drahomanov-Filosof.pdf1.12 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.