DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет фізичного виховання та спорту » Навчальні видання Факультету фізичного виховання та спорту »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/19267
Title: Основи оздоровчого фітнесу : навчальний посібник
Authors: Воловик, Наталія Іванівна
Keywords: Фітнес
Issue Date: 2010
Publisher: НПУ імені М. П. Драгоманова
Citation: Воловик, Н. Основи оздоровчого фітнесу : навчальний посібник / Н. Воловик. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2010. – 240 с.
Abstract: У навчальному посібнику розглянуто сучасні досягнення у галузі оздоровчого фітнесу; показано значення рухової активності та фітнесу як найважливіших та необхідних елементів для збереження здоров’я людини та профілактики різних захворювань; докладно розглянуто компоненти оздоровчого фітнесу, побудови фітнес-занять, новітніх норм рухової активності, подані сучасні знання щодо методів оцінки складу тіла та контролю маси тіла, основ збалансованого харчування, профілактики та подолання стресів. Навчальний посібник призначений для студентів факультетів та інститутів фізичного виховання та спорту вищих педагогічних навчальних закладів, а також для всіх бажаючих зміцнити своє здоров’я та продовжити довголіття.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/19267
Appears in Collections:Навчальні видання Факультету фізичного виховання та спорту

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Volovik.pdfНавчальний посібник1.95 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.