DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) »

Випуск 5К (86) : [96] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 96
Issue DateTitleAuthor(s)
20171. Титульна сторінка. 2. Зміст збірника.-
2017Стан розвитку функціональних можливостей і фізичних якостей у дітей дошкільного віку на сучасному етапіЄдинак, Г. А.; Галаманжук, Л. Л.
2017Зміни параметрів альфа - ритму і реакції "розплющити і заплющити очі" та концентрації кисню в крові у студентів, які займаються оздоровчим бігомДовганик, М.; Чичкан, О.; Котов, С.; Кмицяк, М.
2017Туризм як складова екологічного виховання студентів вищих навчальних закладівЩербанік, Х. О.; Чепелюк, А. В.
2017Соціально-педагогічні передумови вирішення проблеми фізичної підготовки та рухової активності школярів у таборах оздоровлення та відпочинкуШутка, Г. І.; Червоношапка, М. О.; Котов, С. М.; Мотас, С. І.
2017Проблеми застосування міжпредметних зв’язків у фізичному вихованні школярів на сучасному етапіЧопик, Р. В.
2017Система підготовки спортсменів юнацької збірної з веслування на байдарках та каное в Україні та ПольщіЧичкан, О.; Костовський, М.; Музика, Б.; Гіль, М.
2017Фітнес-індустрія України : стан і перспективи розвиткуЧеховська, Л.
2017Засоби української народної фізичної культури та їх педагогічна характеристикаХомич, О.; Слімаковський, О.; Малетич, Н.
2017Оцінка біологічного віку за показниками фізичної працездатності у студентів ігрових видів спортуФіль, В. М.; Копко, І. Є.
2017Тенденції і перспективи розвитку фітнесу в УкраїніТуваков, А. М.; Ярема, В. І.
2017Динаміка показників фізичної підготовленості хлопців 15–16 років із різними соматотипамиСцісловський, С. В.
2017Використання стандартизованого «beep-test» як засобу формування здоров’язберігаючої компетентності учнів 9 класівСухінська, В. О.; Шиян, О. І.
2017Реалізація здорового способу життя – сучасні практичні підходи до комплексного застосування засобів фізичної реабілітації та фізичного виховання у дітей з патологією опорно-рухової системиСтупницька, С. А.
2017Фізична підготовка жінок засобами пружинячих черевиків «Kangoo Jumps»Строган, Д. О.; Стрикаленко, Є. А.; Шалар, О. Г.
2017Медичні проблеми здоров’язбереженняСтепанюк, С. І.; Ломака, Ж. М.; Лукянченко, М. І.; Шатинська, О. В.
2017Роль оздоровчих заходів у формуванні основ здорового способу життяСтепанюк, С. І.; Городинська, І. В.; Грабовський, Ю. А.; Зазуляк, І. Б.
2017Структурні та функціональні компоненти професійно-педагогічної компетентності вчителя фізичного вихованняСтепанченко, Н. І.; Магльований, А. В.
2017Впровадження варіативних модулів навчальної програми з урахуванням матеріальної бази навчального закладу та інтересів учнів 7-х класівСороколіт, Н.; Турчик, І.
2017Порівняння рухової активності дітей 13-15 років України та ПольщіСоловей, А. В.; Римар, О. В.; Ярошик, М. Я.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 96