DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) »

Випуск 3К(84) : [158] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 158
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Технологічний підхід у професійній підготовці майбутніх учителів фізичної культуриСтасенко, О. А.
2017Аналіз програм з корекції просторової організації тіла молодших школярів із депривацією зоруСавлюк, С. П.; Панчук, А. П.
2017Формування фахових компетентностей в майбутніх фахівців з фізичної реабілітації та фізичного виховання у ВНЗРибалко, Л. М.
2017Профілактика та лікування гіпертонії І ступеню засобами лікувальної фізичної культуриГрейда, Н. Б.; Кренделєва, В. У.
2017Енергетична доступність та жіноча спортивна тріадаВоловик, Н. І.; Путров, О. Ю.
2017Розробка методики оцінки фізичного стану студентівВихляев, Ю. М.
2017Особливості формування готовності майбутніх учителів фізичної культури до професійної самореалізації в оздоровчій діяльностіВ’яла, О. М.
2017Формування інтересу до занять шейпінгом у студентів вищих навчальних закладів для вдосконалення своїх фізичних можливостей та самореалізації в подальшій професійній діяльностіЯнченко, І. М.; Хапсаліс, Г. Л.
2017Класифікація інформаційних технологій у сфері фізичної культури та спортуЮхно, Ю. О.
2017Мотивація до занять фізичним вихованням засобами національних видів єдиноборств з елементами самооборони студенток вищих навчальних закладівЮвченко, С. В.
2017Обґрунтування ефективності побудови тренувального процесу кваліфікованих волейболісток на основі модельних тренувальних завданьЩепотіна, Н. Ю.
2017Формування професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури засобами проектної діяльностіШевченко, О. В.; Мельнік, А. О.
2017Вплив занять вільною боротьбою на фізіологічні показники дітей віком 10-13 роківЧіжаєв, П. І.; Ніколаєв, В. А.
2017Сучасний стан і проблеми розвитку інфраструктури масового спорту УкраїниЧеховська, Л.
2017Результати впровадження методики професійно-прикладної фізичної підготовки у майбутніх дизайнерівЧерновський, С. М.
2017Вплив засобів фізичної реабілітації на показники частоти серцевих скорочень та системи дихання підлітків хворих на хронічний бронхітЦюпак, Т. Є.; Філак, Я. Ф.
2017Динаміка морфо-функціональних показників організму дітей з порушенням постави в умовах застосування оздоровчих технологійХристова, Т. Є.
2017Визначення фізичної працездатності спортсменів за методом power-ергометрії (із багаторічного досвіду автора)Хорошуха, М. Ф.
2017Гендерні особливості змін функції сприйняття часу у юних спортсменів в залежності від спрямованості їх тренувального процесу (повідомлення перше)Хорошуха, М. Ф.; Хохлов, А. В.
2017Педагогічний контроль функціонального стану студентів спеціальної медичної групиХолопова, А. М.; Холопова, А. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 158