DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 19. Корекційна педагогіка та спеціальна психологія »

Випуск 25 : [38] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 38 of 38
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Феноменологія життєтворчості (філософський, культурологічний, соціологічний і психолого-педагогічний аспекти)Нечипоренко, В. В.
2014Активные методы обучения и преподавания, используемые для формирования здорового образа жизни на основе жизненных навыковМинакова, И. В.
2014Теоретичні та практичні засади розвитку компетенцій життєстійкості та життєздатності учнів з обмеженими можливостями здоров’я в умовах навчально-реабілітаційного центруМаришина, Л. В.
2014Компетентнісно спрямована реабілітаційна освіта як теоретико-методологічне підґрунтя функціонування та інноваційного розвитку навчально-реабілітаційного центруМаврін, В. В.
2014Створення корекційно-реабілітаційного розвивального середовища для дітей з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього закладу (практичний аспект)Лупінович, С. М.; Марієва, І. Г.
2014Технологія планування життєдіяльності дитячих колективів у школі життєтворчостіЛевчук, Н. О.
2014Теоретико-практичні засади розробки та впровадження соціальних проектів в умовах навчально-реабілітаційного центруКудінова, М. С.
2014Педагогічні умови готовності майбутніх вчителів до суб’єкт-суб’єктного управління педагогічним процесомКожевникова, А. В.
2014Проективно-рефлексивна технологія навчання як засіб становлення особистості, здатної до життєтворчостіКазаннікова, О. В.
2014Роль психотехнології як науки про систему психотехнік впливу на людей в теорії і практиці управління загальноосвітнім навчальним закладомІзбаш, С. С.
2014Технологізація процесу оцінення інноваційного управління загальноосвітнім навчальним закладомЗаворотна, Я. В.
2014Професійна компетентність учителя як психолого-педагогічна проблемаЕлькін, М. В.; Коробченко, А. А.
2014Організація соціальної практики дітей дошкільного віку з дитячим церебральним паралічем на заняттях з трудотерапіїДоценко, О. О.; Бараненкова, Д. С.
2014Особливості психологічного здоров’я особистостіДонченко, І. А.
2014Дослідження соціалізації осіб з особливими потребами в умовах навчально-реабілітаційного центруГордієнко, Н. М.
2014Формування комунікативної компетентності у старших до- шкільників із дитячим церебральним паралічем засобами комунікативних вправВозчикова, Н. В.
2014Основные медицинские аспекты адаптации учащихся начальной школыБородина, Н. Б.
2014Висвітлення процесу становлення педагогіки життєтворчості в періодичних друкованих та спеціалізованих педагогічних виданнях незалежної УкраїниАнтибура, Ю. П.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 38 of 38