DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (2) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13943
Title: Модифіковане Q3-зображення дійсних чисел та його геометрія
Other Titles: The geometry of modified Q3-expansion of real numbers
Authors: Замрій, Ірина Вікторівна
Keywords: модифікації Q3-зображення дійсних чисел
розмірність Хаус-дорфа-Безиковича множини
Q3-expansion of real numbers
Hausdorff dimension of set
Issue Date: 2012
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Замрій, І. В. Модифіковане Q3-зображення дійсних чисел та його геометрія / І. В. Замрій // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13 (2). - С. 23-34.
Abstract: Вивчається геометрія (властивості циліндрів та напівциліндрів) модифікації Q3-зображення дійсних чисел, яке є узагальненням класичного трійкового зображення. Нове зображення має нескінченний алфавіт, нульову надлишковість і може бути ефективно використаним для задання математичних об’єктів з фрактальними властивостями.
In the paper was studied properties of cylinders and half-cylinders of modified Q3-expansion of real numbers. The new expansion has infinite alphabet and can be efficiently used for specifying mathematical objects with fractal properties.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13943
Appears in Collections:Випуск 13 (2)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
zamrii23-34.pdfОсновна стаття629.28 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.