DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (2) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13935
Title: Асимптотичні розв’язки лінійних диференціальних рівнянь другого порядку з відхиленням аргументу
Other Titles: Asymptotic solutions of the second order linear differential equations with delay
Authors: Рашевський, Микола Олександрович
Keywords: лінійні диференціальні рівняння
диференціальні рівняння другого порядку
диференціальні рівняння з відхиленням аргументу
асимптотичний розв'язок
linear differential equations
asymptotic solution
differential equation with delay
Issue Date: 2012
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Рашевський, М. О. Асимптотичні розв’язки лінійних диференціальних рівнянь другого порядку з відхиленням аргументу / М. О. Рашевський // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13 (2). - С. 179-187.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13935
Appears in Collections:Випуск 13 (2)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
rashevskyi179-187.pdfОсновна стаття533.65 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.