DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (2) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13932
Title: Тополого-метричні властивості однієї множини дійсних чисел визначеної в термінах частоти двійкової цифри
Other Titles: Topological and metric properties of the set of real numbers that are described in terms of frequency of binary digit
Authors: Макарчук, Олег Петрович
Keywords: частота цифри
двійкова система числення
asymptotic frequency of digit
binary digit
equation
Issue Date: 2012
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Макарчук, О. П. Тополого-метричні властивості однієї множини дійсних чисел визначеної в термінах частоти двійкової цифри / О. П. Макарчук // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13 (2). - С. 139-149.
Abstract: В роботі досліджуються властивості множини розв’язків рівняння Vi(x) = f (x) (і Є 0,1) в двійковій системі числення, де Vi(x) частота цифри і в двійковому записі числа х. Вказано алгоритм побудови коренів рівняння Vi(x) = f (x).
In this paper we study the properties of the set of solutions of equation Vi(x)= f (x) (i € 0,1) in binary notation, where Vi(x) is a frequency of digit i in binary representation of number x. We specified algorithm of roots constructing for the equation Vi(x) = f (x).
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13932
Appears in Collections:Випуск 13 (2)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
makarchuk139-149.pdfОсновна стаття621.17 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.