DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (2) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13923
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorКонет, Іван Михайлович-
dc.date.accessioned2017-05-10T11:19:43Z-
dc.date.available2017-05-10T11:19:43Z-
dc.date.issued2012-
dc.identifier.citationКонет, І. М. Гіперболічні крайові задачі в кусково-однорідних циліндричних шарах / І. М. Конет // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13 (2). - С. 84-96.ua
dc.identifier.urihttp://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13923-
dc.description.abstractМетодом інтегральних перетворень у поєднанні з методом головних розв’язків побудовано точні аналітичні розв’язки гіперболічних крайових задач в кусково-однорідних циліндричних шарах.ua
dc.description.abstractThe method of integral transforms in combination with the method of principal solutions the exact analytical solutions of hyperbolic boundary value problems in piecewise homogeneous cylindrical layers.ua
dc.language.isoukua
dc.publisherВид-во НПУ ім. М. П. Драгомановаua
dc.subjectметод інтегральних перетвореньua
dc.subjectдиференціальне рівнянняua
dc.subjectгіперболічна крайова задачаua
dc.subjectsingularly perturbed differential equationsua
dc.subjecthyperbolic boundary value problemua
dc.subjectdifferential equationua
dc.subjectmethod of integral transformsua
dc.subject.classification517.947ua
dc.titleГіперболічні крайові задачі в кусково-однорідних циліндричних шарахua
dc.title.alternativeHyperbolic boundary value problems in piecewise-homogeneous cylindrical layersua
dc.typeArticleua
Appears in Collections:Випуск 13 (2)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
konet84-96.pdfОсновна стаття594.93 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.