DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (2) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13916
Title: Асимптотичні властивості перетворення Фур’є-Стілт’єса деяких класів нескінченних згорток Бернуллі
Other Titles: Asymptotic properties of Fourier-Stieltjes transforms for some classes of infinite Bernoulli convolutions
Authors: Сінельник, Лілія Олександрівна
Торбін, Григорій Мирославович
Keywords: перетворення Фур’є-Стіл’єса
згортка Бернуллі
сингулярна міра
модуль характеристичної функції
розмірність Хаусдорфа-Безиковича
Bernoulli convolutions
singular measure
Fourier-Stieltjes transform
Hausdorff dimension
fractals
Issue Date: 2012
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Сінельник, Л. О. Асимптотичні властивості перетворення Фур’є-Стілт’єса деяких класів нескінченних згорток Бернуллі / Л. О. Сінельник, Г. М. Торбін // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13 (2). - С. 229-242.
Abstract: Робота присвячена дослідженню асимптотики характеристичних функцій нескінченних згорток Бернуллі, тобто розподілів в.в. виду, де послідовність незалежних в.в., які набувають значень —1 та 1, ряд абсолютно збігається. Особлива увага приділена дослідженню двох класів таких розподілів. Перше сімейство породжується рядами. Друге сімейство є однопараметричним континуальним сімейством.
The paper is devoted to the study of asymptotic properties of the characteristic functions of infinite Bernoulli convolutions, i.e., probability distributions of r.v., where is a sequence of i.r.v. taking values —1 and 1, and the series converges absolutely. A special attention is paid to the investigation of two families of such distributions. The first family is generated by series. The second family is a parametrised family of singular measures.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13916
Appears in Collections:Випуск 13 (2)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
sinelnyk229-242.pdfОсновна стаття657.71 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.