DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (2) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13914
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorЛупаїн, Марина Леонідівна-
dc.date.accessioned2017-05-10T11:05:48Z-
dc.date.available2017-05-10T11:05:48Z-
dc.date.issued2012-
dc.identifier.citationЛупаїн, М. Л. Про суперпозиції сингулярно неперервних та абсолютно неперервних функцій розподілу / М. Л. Лупаїн // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13 (2). - С. 128-138.ua
dc.identifier.urihttp://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13914-
dc.description.abstractУ роботі розглядаються питання про суперпозиції абсолютно неперервних та сингулярно неперервних функцій розподілу. Показано, що суперпозиція абсолютно неперервної та сингулярно неперервної функцій розподілу буде сингулярно неперервною, якщо функція також буде абсолютно неперервною; а суперпозиція завжди буде сингулярно неперервною. Встановлено деякі достатні умови сингулярності суперпозиції двох сингулярно неперервних, строго монотонних функцій розподілу.ua
dc.description.abstractThe superpositions of absolutely continuous and singular continuous distribution functions are studied in this paper. It is also proven if is absolutely continuous, then superposition is singularly continuous; the superposition is singularly continuous. Some sufficient conditions for the singularity of superposition of two singularly continuous, strictly monotonic distribution functions are found.ua
dc.language.isoukua
dc.publisherВид-во НПУ ім. М. П. Драгомановаua
dc.subjectфункція розподілуua
dc.subjectсуперпозиція функційua
dc.subjectабсолютно неперервна функціяua
dc.subjectсингулярно неперервна функціяua
dc.subjectsuperposition of functionsua
dc.subjectabsolutely continuous functionua
dc.subjectsingular continuous functionua
dc.subjectdistribution functionua
dc.titleПро суперпозиції сингулярно неперервних та абсолютно неперервних функцій розподілуua
dc.title.alternativeThe superpositions of absolutely continuous and singular continuous distribution functionsua
dc.typeArticleua
Appears in Collections:Випуск 13 (2)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
lupain128-138.pdfОсновна стаття631.06 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.