DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (2) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13912
Title: Лебегівська структура та тонкі фрактальні властивості одного класу нескінченних згорток Бернуллі з суттєвими перекриттями
Other Titles: On Lebesgue structure and fine fractal properties of Bernoulli convolutions with essential overlaps
Authors: Іваненко, Ганна Вікторівна
Лебідь, Микола Володимирович
Торбін, Григорій Мирославович
Keywords: згортки Бернуллі
теорема Джессена-Вінтнера
фрактал
абсолютно неперервні ймовірнісні міри
Bernoulli convolutions
fractal
singularly continuous probability measures
absolutely continuous probability measures
Issue Date: 2012
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Іваненко, Г. В. Лебегівська структура та тонкі фрактальні властивості одного класу нескінченних згорток Бернуллі з суттєвими перекриттями / Г. В. Іваненко, М. В. Лебідь, Г. М. Торбін // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13 (2). - С. 47-60.
Abstract: У роботі повністю поглиблено теорему Джессена-Вінтнера та досліджено тонкі фрактальні властивості розподілу випадкової величини, де незалежні випадкові величини, що набувають значень 0 та 1 з імовірністю 1/2, а збіжний знакододатній ряд задовольняє умовам
We prove necessary and sufficient conditions for absolute continuity resp. singular continuity and study fine fractal properties of the distribution of random variable, where are independent random variables taking values 0 and 1 with probability 1/2, and positive convergent series
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13912
Appears in Collections:Випуск 13 (2)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ivanenko47-60.pdfОсновна стаття695.58 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.