DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 10 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13872
Title: Асимптотичні властивості характеристичної функції розподілу випадкової величини, зображеної двійковим дробом з двома надлишковими цифрами
Authors: Макарчук, Олег Петрович
Issue Date: 2009
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Макарчук, О. П. Асимптотичні властивості характеристичної функції розподілу випадкової величини, зображеної двійковим дробом з двома надлишковими цифрами / О. П. Макарчук // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2009. - Вип. 10. - С. 108-120.
Abstract: Досліджується поведінка модуля характеристичної функції випадкової величини зображеної двійковим дробом з двома надлишковими цифрами на нескінченності, а саме: величина. Знайдено необхідні та деякі достатні умови рівності нулю.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13872
Appears in Collections:Випуск 10

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
makarchuk108-120.pdfОсновна стаття449.58 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.