DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) »

Випуск 3К1(70) : [117] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 117
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Актуальні питання стану та перспектив подальшого розвитку сфери фізичного виховання і спорту учнівської молоді з урахуванням євроінтеграційних процесівЄрмоленко, О. В.; Єрмоленко, М. В.
2016Особливості формування професійної майстерності інструкторів з різновидів фізичної підготовки у військових частинах м. ЗапоріжжяШуба, Л. В.
2016Організаційно-методичні особливості використання елементів фітбол-аеробіки на заняттях в спеціальних медичних групах зі школярамиБазилевич, Н. О.; Горбенко, М. І.
2016Проблема самовдосконалення викладачів фізичного виховання у процесі професійної діяльностіБашавець, Н. А.
2016Підвищення рухової підготовленості студентської молоді засобами оздоровчого плаванняЧорній, І. В.; Редькіна, М. А.
2016Теоретичні засади методики розвитку координаційних якостей учнів основної школи засобами флорболу у позаурочній роботіБілан, Я. О.
2016Обстеження функціональних можливостей опорно-рухового апарату для визначення ефективності реабілітаційних заходів при вогнепальних ураженнях плечового суглобуОстроушко, О. Д.; Попадюха, Ю. А.
2016Особливості регуляції функціонального стану людини структурованою водоюБілошицький, С. В.
2016Впрвадження в учбовий процес з фізичного виховання занять з аквафітнесу для формування умінь і навичок майбутніх вчителів музикиБондар, Т. К.
2016Сохранение здоровья молодёжи в аспекте физической подготовкиБрайко, Н. И.; Демиденко, М. О.
2016Оцінка особливостей морфологічних та антропометричних показників студенток спеціальної медичної групи високого зростуБугаєвський, К. А.
2016Застосування засобів музикотерапії у профілактиці та лікуванні захворювань у дітей та учнівської молодіВільчковська, А. Е.
2016Планування та підготовка борців на поясах Алиш в ускладнених умовах тренування з урахуванням психорегуляторних впливівВолошин, О. О.
2016Педагогические основы физического воспитанияГаврилова, Н. М.
2016Особливості методів контролю й оцінки знань, умінь і навичок студентів у процесі опанування навчальною дисципліною СПВ - настільний тенісГальченко, Л. В.
2016Фізичне виховання учнів з обмеженими можливостями здоров'я у професійно-технічній освітіГацоєва, Л. С.
2016Стан підготовленості до навчання у загальноосвітній школі як критерій ефективності реабілітаційної програми дітей після кохлеарної імплантаціїЗаставна, О. М.
2016Формування валеологічної освіти учнів на уроках фізичної культуриГоляка, С. К.; Возний, С. С.
2016Резерви дихальної системи в учнів старших класів із хронічним бронхітомГрейда, Н. Б.; Кренделєва, В. У.
2016Усунення основних ускладнень вогнепальних переломів кінцівок засобами фізичної реабілітації в постіммобілізаційному періодіГрін, С. О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 117