DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 9 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13770
Title: Система нелінійних сингулярно збурених диференціальних рівнянь із змінним запізненням
Authors: Завізіон, Геннадій Віталійович
Issue Date: 2008
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Завізіон, Г. В. Система нелінійних сингулярно збурених диференціальних рівнянь із змінним запізненням / Г. В. Завізіон // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2008. - Вип. 9. - С. 25-38.
Abstract: Побудовано асимптотичний розв’язок нелінійної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь із запізненням.
We construct asymptotic solution of a nonlinear of singularly perturbed system of differential equations with a delay.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13770
Appears in Collections:Випуск 9

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
zavizion25-38.pdf199.9 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.