DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 9 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13758
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorКалашніков, Андрій Вячеславович-
dc.date.accessioned2017-05-03T07:29:46Z-
dc.date.available2017-05-03T07:29:46Z-
dc.date.issued2008-
dc.identifier.citationКалашніков, А. В. Деякі функціональні співвідношення, які задовольняє сингулярна функція Салема / А. В. Калашніков // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2008. - Вип. 9. - С. 192-199.ua
dc.identifier.urihttp://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13758-
dc.description.abstractДосліджуються самоафінні властивості строго зростаючої сингулярної функції, яка є функцією розподілу випадкової величини з незалежними однаково розподіленими двійковими цифрами.ua
dc.description.abstractResearch the self-affine properties of strictly increasing singular function which is a function of distributing random values with independent identically distributed of binary digit.ua
dc.language.isoukua
dc.publisherВид-во НПУ ім. М. П. Драгомановаua
dc.subject.classification517.51ua
dc.subject.classification519.21ua
dc.titleДеякі функціональні співвідношення, які задовольняє сингулярна функція Салемаua
dc.typeArticleua
Appears in Collections:Випуск 9

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
kalashnikov192-199.pdfОсновна стаття203.31 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.