Electronic National Pedagogical
Dragomanov University Repository

Browsing by Author "Харчук, Олена Василівна"

ISSN: 2310-8290

Browsing by Author "Харчук, Олена Василівна"

Sort by: Order: Results:

 • Харитоненко, Олена Іванівна; Харчук, Олена Василівна (Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2018)
  "Визначення, види, актуальні напрямки дослідження інформаційних війн" - перший параграф навчального посібника "Гібридна війна і журналістика. Проблеми інформаційної безпеки". У ньому окреслені спільні й відмінні риси таких ...
 • Жадько, Віктор Олексійович; Клименко, Олександр Іванович; Куляс, Павло Петрович; Марків, Олександра Тимофіївна; Полтавець, Юлія Сергіївна; Харитоненко, Олена Іванівна; Харчук, Олена Василівна; Шевчук, Світлана Вікторівна (Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2018)
  Підготовлений викладачами кафедри журналістики НПУ імені М. П. Драгоманова посібник присвячено питанням інформаційної безпеки, діяльності журналіста в умовах гібридної війни, проблемам медіаосвіти. У книзі чотири розділи, ...
 • Харчук, Олена Василівна; Ситник, Олексій Валерійович ("Альфа-М", 2007)
  Мета видання - дати теоретичні знання і практичні навички з коректури різних видів текстів (книг, журналів, газет)
 • Харчук, Олена Василівна (Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2017)
  Стаття присвячена оглядові навчальних видань і наукових досліджень з питань перекладознавства і редагування перекладу за період з 1990 по 2015 рік.
 • Харчук, Олена Василівна (Література та культура Полісся. Серія : Філологічні науки. – Ніжин : НДУ ім. М. Гоголя, 2016)
  У статті на значному фактичному матеріалі показано роботу автора і редактора над текстами художньої літератури. Також проаналізовано роль редактора у процесі редагування.
 • Харчук, Олена Василівна (К. : Ореол-сервіс, 2013, 2013)
  Розглянуто проблеми редагування перекладної художньої і навчальної літератури, завдання редактора у роботі над текстом перекладу, співпраця редактора з перекладачем.
 • Харчук, Олена Василівна (Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова ; Ореол-сервіс, 2011)
  Основний предмет аналізу – культура мови сучасних навчальних видань. У текстах підручників та посібників для школи виявлено значну кількість помилок, пов’язаних із неточністю слововживання; охарактеризовано наслідки такої ...
 • Харчук, Олена Василівна (К. : Ореол-сервіс, 2013., 2013)
  У статті досліджено роль рукописної книги у процесі зародження редагування і визначення функцій редактора. Здійснено аналіз рукописних пам’яток і показано мету втручання редактора ( упорядника, перекладача, переписувача) в текст.

Search DSpace

Browse

My Account