DSpace at library NPU Dragomanova »

Browsing by Author Жамардій, В. О.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 13 of 13
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Динаміка показників психоемоційного стану студентів після впровадження методичної системи фітнес-технологійЖамардій, В. О.
2018Динаміка розвитку фізичних якостей у студентів експериментальних груп за період педагогічного експериментуЖамардій, В. О.
2016Ефективність використання засобів фітнесу на заняттях із фізичного виховання для студентів педагогічного вищого навчального закладуЖамардій, В. О.
2019Компоненти моделі методичної системи застосування фітнес-технологій в освітньому процесі з фізичного виховання студентівЖамардій, В. О.
2019Концепція розвитку методичної системи застосування фітнес-технологій в освітньому процесі з фізичного виховання студентівЖамардій, В. О.
2019Критерії та рівні застосування фітнес-технологій у фізкультурно-оздоровчій діяльності студентівЖамардій, В. О.
2018Культурно-історична ретроспектива становлення та розвитку фітнес-технологій від античних часів до сьогоденняЖамардій, В. О.
2019Педагогічні умови застосування фітнес-технологій на заняттях із фізичного виховання студентівЖамардій, В. О.
2019Реалізація концепції методичної системи застосування фітнес-технологій в освітньому процесі з фізичного виховання студентівЖамардій, В. О.
2020Реалізація і впровадження технологічного блоку методичної системи застосування фітнес-технологій в освітньому процесі з фізичного виховання студентівЖамардій, В. О.
2018Ретроспективний аналіз застосування фітнес-технологій на заняттях із фізичного виховання в Україні та за кордономЖамардій, В. О.
2017Теоретичне обґрунтування програмно-методичного забезпечення дисциплін із фізичного виховання засобами фітнес-технологійЖамардій, В. О.
2020Технологія формування цільового блоку методичної системи застосування фітнес-технологій в освітньому процесі з фізичного виховання студентівЖамардій, В. О.