DSpace at library NPU Dragomanova »

Browsing by Author Бондар, В. І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 20
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Адаптивні процеви в системі навчання студентів професії вчителяБондар, В. І.; Опалюк, Т. Л.
2018Аналогія як явище в системі прогностичних методів у педагогіціБондар, В. І.
2017Видатний український дефектолог Іван Панасович Соколянський (1889-1960 рр..)Бондар, В. І.; Синьов, В. М.
2015Відображення структури педагогічної діяльності у змістово-процесуальному забезпеченні дидактичної підготовки вчителяБондар, В. І.
2019Диференційоване навчання учнів з особливостями інтелектуального розвитку в інтегрованих класах як умова рівного доступу до якісної освітиБондар, В. І.; Золотоверх, В. В.
2015Класична та адаптивна педагогіка в умовах багатоваріантного розвитку вищої педагогічної освітиБондар, В. І.; Шапошнікова, І. М.; Севастюк, М. С.
2003Класно-урочна організація навчання : оптимістичні поглядиБондар, В. І.
2012Критичне мислення суб’єктів наукової й практичної діяльностіБондар, В. І.
2019Критичне мислення у соціальному, науковому та освітньому пізнанніБондар, В. І.; Яценко, Т. С.
2010Людина, яка знайшла себеБондар, В. І.
2013Методологічні та психодидактичні засади підготовки практичного психолога в умовах університетської освітиБондар, В. І.; Митник, О. Я.; Шапошнікова, А. С.
2013Освітня інтеграція дітей з особливостями розвитку в розвинених країнах світу (кінець ХХ ст.)Бондар, В. І.
2016Професійна самосвідомість педагога та його самоефективність: концептуально-теоретичний аналізБондар, В. І.; Макаренко, І. Є.
2016Професійна самосвідомість педагога та його самоефективність: концептуально-теоретичний аналізБондар, В. І.; Макаренко, І. Є.
2017Самостійність особистості студента як системотворчий чинник становлення його суб’єктності в процесі навчання професії вчителяБондар, В. І.
2019Синергетична парадигма та особливості її реалізації в освіті й педагогічному менеджментіБондар, В. І.; Макаренко, І. Є.
2016Становлення сучасної методики навчання педагогіки як науки та навчальної дисципліни у вищих педагогічних навчальних закладахБондар, В. І.; Коханко, О. Г.
2016Учитель, вчений, організатор спеціальної освіти, громадянин (до сторіччя від дня народження І. Г. Єременка)Бондар, В. І.; Синьов, В. М.
2014Філософія методології наукового пізнання і проблеми істинності його результатівБондар, В. І.
2013Філософія і логіка критичного мисленняБондар, В. І.; Шапошнікова, І. М.